Vše je napsané ve hvězdách... musíme v nich však umět číst a věřit.

Leden 2010

Pár novinek, plánů a radostí...

20. ledna 2010 v 19:00 | Mash!nkaB00M |  Co je nového, tady u mě...
Zdrastvuj!
Jelikož je tu věcí pár, které bych chtěla zmínit zde, dovoluji si bez obalu počít.
Plánuji dát na blog svůj (konečně) prvou kapitolu Ve jménu cti, své "knížky", kterou chci po dokončení někde vydat (pokud ji však dokončím a nebude nejhorší). Bude to na části, jelikož vzal Blog.cz za své štvát mne tím, že musí mít článek nanejvýše 2 000 znaků. To jest problém, protože už jen prvá kapitola má asi 4 500 znaků. Tím dostáváme se k tomu, že od nynějška přibyde více povídek, abyste nemysleli, že sekla jsem s tím :D. Inu dobrá, musím se učit na test zítřejší, svému křečkovi nádhernému křtěného Nadan Murtagh vyměnit podestýlku a... Ještě je tu moc věcí které stihnouti bych chtěla.

První sraz! Ano!

18. ledna 2010 v 0:40 | Mash!nkaB00M |  Co je nového, tady u mě...
Zdravím!
Kdosi, koho dovoluji si považovati za dobrého přítele, mne pozval, abych se účastnila jednoho z hezkých srazů v Praze, konkrétně 6.2.2010. Matka svolila a já mohu jít na ten sraz! Ano! Kdo tam jde ještě? 6.2.2010, 12°°, Václavák pod koněm. Bude legrace!
Mimochodem, všimla jsem si, že návrat můj jaksi nevzbudil tolik vřavy. Ne že by mi to vadilo, ale... Znáte to. Určitě ;)
Já budu muset opustit vás, jelikož spánek je věc, kterou zanedbávat nesmíme, neboť je dobrý sluha, ale zlý pán. Čeho je moc, toho je moc. Mohla bych pokračovati do nekonečných řádků, ale musím se rozloučit.
Nechť hvězdy nad vámi bdí!
Mashinka

Obnoveníí... Jsem zpátky, zamilovanější a nerozhodnější než kdy víc...

16. ledna 2010 v 1:31 | Mash!nkaB00M |  Barzul, co se na tomhle blogu děje?

JSEM ZPÁTKY V PLNÉ SÍLE!

Nový design, TOPlist, promazaní SB a vše, co jsem slibovala... Myslím. Jak vidím, SB se na mě nevyprdli a většina z nich mi zůstala po boku Arigatoo ~ !
Rozmýšlím se, jestli mám používat tyhlety pixelky a bejt takováhle, jaká teď sem, nebo psát takovym tim hustym stylem: 'echť vás provází síla a odvaha.' Inspirace z Odkazu Dračích jezdců . Když o tom tak přemýšlím, tohle by bylo sice hezké, ale zase mám ráda, když můžu projevit úctu. Takže tohle je nejspíš poslední článek svého druhu. Sayounara ~
A co myslíte vy? BTW pište na forum