Vše je napsané ve hvězdách... musíme v nich však umět číst a věřit.

Mashi, shi, shi...

5. listopadu 2009 v 15:10 | Mash!nkaB00M |  Co je nového, tady u mě...
Chojky! :3
Toho názvu si nevšímejte xD Všichni mi řikaj Mashi nebo Maši, a SHI je japonsky smrt, takže mě to tak napadlo. xD
Mám angínu, takže nic moc x\ ae aspoň o mně mí přátelé v reálu(wowkynek, Ewqua) budou vědět, co že se mnou je. :o)
Poslední dobou moc nepíšu povídky xD jak jste si už všimli xD. Proč? Jednoduché. Nechce se mi. xP xD Takže s povídkama asi končim, možná, ae fakt jenom možná, zase začnu s tim WoW, ae nic nezaručuju. Chuu reimei je definitivně pod kytkama.
Jinak teď to bude takovej blog spíš s mejma vychrchlenýma kecama, než ňáký vobrázky. Teda krom těch nahoře xD. Ty tady budou dycky. x)
Od tý doby, co sem tady přidávala ty obrázky lolit, se změnilo hodně věcí. Poprvé v životě mi někdo roztříštil srdce na miliardu malinkatých kousíčků a já posbírala zatím jenom jednu půlku. Vzdávám to, seru na kluky. Ale jsem ráda za jednu věc - že když jsem mu to řekla, odpověděl citlivě. Že se mnou už tehdá nepraštil o zeď. Hůř je na tom jedna holka, co znám. Taky ho měla ráda a brala to krapet osobně. Možná to bylo tím, že mně to řek na rovinu a s ní trochu otálel. Ale připadá mi, že to lehce přehání. Omnia vincit amor, všude kde se podívám? Odpusťte mi - ježišimarja.
Ale dost keců - už sem řekla dost. Přemejšlim o novym designu. A vůbec, kruci, ještě sem to SB nepřidala Búú (O_| ) To se musí napravit!
Spěchající
Mashi, shi, shi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama