Vše je napsané ve hvězdách... musíme v nich však umět číst a věřit.

Škola začíná, mí milí Tsestujeetsee(cestující)

31. srpna 2009 v 12:34 | Mash!nkaB00M |  Co je nového, tady u mě...
Čawký!
Zítra začíná škola *fňuk* a k nám má, dle učitelčiných slov, možná přijít novej kluk. Dle mých úvah počítám, že to nebude bůhvíkdo. Nejspíš nějakej normální kluk, co poslouchá ty různý sr.....blbosti, co poslouchají kluci. Moment, co oni poslouchají?
Naše třída je rozdělená do několika částí. První se skládá z Majdy, Lukáše, Kryštofa, Veroniky a pár dalších? Bože, já si to nepamatuju.
V druhé části.....ale ne, nebudu o nich mluvit špatně, jen mi připadá, že když se tam zapojíte, budete mít u učitelů malinkou protekci. Ale víc nic nepovím, je to jen můj názor.
Třetí část jsme my. Nemusíme být třetí, můžeme být třeba čtvrtí, šestí, osmdesátí a nebo první. Ale já si na nás vzpoměla až teď. Ale nevadí. My, jakožto část třídy, jsme ... no, sprostí. Nebudu se tady moc rozprávět, ale podotknu, že náš humor je převážně ironie.
Čtvrtá část - kluci. Ne všichni, ale jen část. Moc neznám vztahy mezi kluky, ale můžu je aspoň rozdělit na dvě polovičky.
Ta čtvrtá část - Filip, Honza, Rosa atd. - se zabývá internetovými hrami. Ehm, třeba Ikariam a tak dále. Vůbec netuším, co to je. -.-"
Pátá část - zbytek kluků. Povídám vám, netuším, kdo všechno tam je, a tak vám tady nebudu přepisovat myšlenky. Stejně si myslím, že teď už znáte naší třídu skrz na skrz.
Tak já ukončím ten monolog a jdu na Facebook. Tchao!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ewqua Ewqua | Web | 1. září 2009 v 10:29 | Reagovat

Malinkou protekci?! Myslim že spíš PROTEKCI VELKOU JAKO VESMÍÍÍÍR! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama