Vše je napsané ve hvězdách... musíme v nich však umět číst a věřit.

Srpen 2009

Návštěvnost :)

31. srpna 2009 v 16:59 | Mash!nkaB00M
Tyhle slova se hodně vyhledávají takže když chcete zvýšit návštěvnost tak si tohle dejte na blog:Škola začíná, mí milí Tsestujeetsee(cestující)

31. srpna 2009 v 12:34 | Mash!nkaB00M |  Co je nového, tady u mě...
Čawký!
Zítra začíná škola *fňuk* a k nám má, dle učitelčiných slov, možná přijít novej kluk. Dle mých úvah počítám, že to nebude bůhvíkdo. Nejspíš nějakej normální kluk, co poslouchá ty různý sr.....blbosti, co poslouchají kluci. Moment, co oni poslouchají?
Naše třída je rozdělená do několika částí. První se skládá z Majdy, Lukáše, Kryštofa, Veroniky a pár dalších? Bože, já si to nepamatuju.
V druhé části.....ale ne, nebudu o nich mluvit špatně, jen mi připadá, že když se tam zapojíte, budete mít u učitelů malinkou protekci. Ale víc nic nepovím, je to jen můj názor.
Třetí část jsme my. Nemusíme být třetí, můžeme být třeba čtvrtí, šestí, osmdesátí a nebo první. Ale já si na nás vzpoměla až teď. Ale nevadí. My, jakožto část třídy, jsme ... no, sprostí. Nebudu se tady moc rozprávět, ale podotknu, že náš humor je převážně ironie.
Čtvrtá část - kluci. Ne všichni, ale jen část. Moc neznám vztahy mezi kluky, ale můžu je aspoň rozdělit na dvě polovičky.
Ta čtvrtá část - Filip, Honza, Rosa atd. - se zabývá internetovými hrami. Ehm, třeba Ikariam a tak dále. Vůbec netuším, co to je. -.-"
Pátá část - zbytek kluků. Povídám vám, netuším, kdo všechno tam je, a tak vám tady nebudu přepisovat myšlenky. Stejně si myslím, že teď už znáte naší třídu skrz na skrz.
Tak já ukončím ten monolog a jdu na Facebook. Tchao!!
Guro Lolita

28. srpna 2009 v 3:46 | Mash!nkaB00M |  Různobarevné pixely aneb Obrázky :))
horrorlolita01fp6.jpg Guro Lolita image by 12Tecpatl
horror2Dlolita.jpg Guro Lolita image by 12Tecpatl
Upozornění: Obrázky Guro Lolity se hledají opravdu velmi špatně. Je třičtvrtě na čtyři a nechce se mi brouzdat celu sítí Internet.
Děkuju za pochopení
Mash!nkaB00M

Erololi

27. srpna 2009 v 21:53 | Mash!nkaB00M |  Různobarevné pixely aneb Obrázky :))Sailor Lolita

27. srpna 2009 v 21:45 | Mash!nkaB00M |  Různobarevné pixely aneb Obrázky :))
Omluvte nedostatek obrázků, hledají se obtížně

Sweet lolita

27. srpna 2009 v 17:18 | Mash!nkaB00M |  Různobarevné pixely aneb Obrázky :))

já jdu ven, za chvíli se vrátím a budu přidávat i obrázky dalších stylů =))) přísahám =))

Info-Lolita podle WIkipedie

27. srpna 2009 v 17:13 | Mash!nkaB00M |  Barzul, co se na tomhle blogu děje?
Gothic Lolita (ゴスロリ, Gosurori; alternativní názvy: "Loli-Goth", "Goth Loli", "G-LOL") je módní styl mladých dívek (12-30 let), který připomíná šatičky viktoriánských porcelánových panenek. Účelem lolitky je vypadat co nejroztomileji (nikoliv sexy). Nesmí se však zaměňovat se stylem Goth. Hlavním znakem je velmi široká sukně sahající ke kolenům. Šaty mají hodně volánků a krajek, působí trošku starodávně, jako porcelánové panenky. Na hlavě buď široké ozdobné čelenky z krajek, velké ozdobné mašle, nebo malinké korunky či čepičky, které se většinou nedávají doprostřed hlavy, ale na stranu. Pod šaty se nosí spodničky, které dělají sukni velmi širokou. Vzorkované podkolenky a zdobené boty na platformě. Jako doplňky s sebou lolitky nosí krajkovaná paraplíčka, plyšáky (nejčastěji medvídky nebo králíčky) nebo porcelánové panenky. Také taštičky ve tvaru srdíček. Většina dívek se takto převléká jen na koncerty japonských skupin. Nebo na cony (sjezdy fanoušků anime). Některé skupinky děvčat v tomto oblečení chodí po hradech a zámcích, aby udělaly fotky. Některé chodí takto i do školy. V Tokiu je přímo jedno takové místo, kde se Gothic Lolitky scházejí - Park Yoyogi. Právě v Japonsku je tento styl nejoblíbenější, ale v poslední době proniká i na jiné kontinenty, samozřejmě i do Evropy. Časopis Gothic & Lolita Bible se zabývá čistě jen touto módou. Vychází nepravidelně a obsahuje množství fotografií, různé střihy a módní tipy. Od roku 2007 vychází i anglická verze tohoto časopisu. Taktéž je hodně populární časopis Gosu Rori, který se zaměřuje na střihy šatů. HLAVNÍ STYLY Gothic Lolita (Gosurori) - kombinace černé a bílé barvy, většinou černé šaty s bílými krajkami nebo celé černé šaty. Sweet Lolita (Amairori, Sladká Lolita) - světlé a pastelové barvy, tj. bílá, růžová, bledě modrá, světle zelená, červená s velkým množstvím krajek a volánů. Classic Lolita - méně krajek, více volánků. Vypadá hodně elegantně a starodávně. Punk Lolita - více moderní lolita šaty. Inspiraci čerpá ze stylu Visual Kei. Tartanové (kárované) vzorky, nepravidelný střih šatů, většinou kombinace s černou barvou, potisky na šatech. DALŠÍ STYLY Casual Lolita - jednoduchý všední lolita model, tričko s krátkým rukávem a málo zdobená sukně Wa-Lolita - lolita šaty připomínající japonské kimono. Široké rukávy, široký pás Sailor Lolita - námořnické lolita šaty Kurorori - lolita celá v černém Shirorori - lolita celá v bílém Erololi - sexy G-LOL. Korsety, krajky, většinou to vypadá jako hodně drahé spodní prádlo. Guro Lolita - Lolita v bílých šatech, které jsou zacákané krví Qi-Lolita - lolita šaty inspirované čínskou módou PRO PÁNY Kodona - "mladý princ". Halenky s volány a kalhoty, které končí u kolenou, pod nimi punčocháče či nadkolenky. Dandy - střídmější. Dlouhé kalhoty. Prince - často používaný termín, který se používá pro kodona. Elegant Gothic Aristocrat - styl založený Manou. Kombinace černé a bílé, velmi elegantní, dlouhé kalhoty, často i dlouhé sukně

Gothic Lolita

27. srpna 2009 v 17:06 | Mash!nkaB00M |  Různobarevné pixely aneb Obrázky :))

To by bylo pár gothic lolita obrázků.....za chvíli sem dám info o celém lolita.